Понад 8 років на ринку.

Вже 1364 задоволених клієнтів

100% збереження вантажу

Найкращий сервіс та смачні ціни!

Доставка з Японії
якісних автотоварів!

+38 (063) 146 99 64

Залишились питання? Телефонуйте зараз!

Товари
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h
h

Павло – Raiden MotorSport, Одеса

Clients rate:

Мене звуть Павло, я є творцем та ідейним натхненником майстерні Raiden Motorsport. Хочу присвятити цей відгук чудовій людині Саші – “Positiva”, як його знає багато українських тюнерів. Автор компанії J-Point, яка займається доставкою з Японії. Якби його, багато моїх доробок автомобілів, були б неможливі, або були б набагато менш ефективними. І так, я говорю і про фінансову сторону теж. Завдяки Саші, я зміг дозволити собі торкнутися Японії (зокрема до все-японського аукціону yahoo.co.jp), не впавши при цьому зі стільця від ціни доставки.

Ми познайомилися ще далекого 2006, коли я тільки став власником Nissan Silvia S13, і до ладу не знав з чим взагалі маю справу. Сашко вже був “позитивом” і допомагав тюнерам з доставкою тюняшок, але “джей-поінт” як компанія з’явилася трохи згодом. Ми почали спілкуватися, і саме Сашко багато в чому звузив мої очі у правильному японському контексті, за що я йому щиро вдячний. Спасибі тобі величезне !)))

Отже, по порядку спочатку була Nissan Silvia S13. Брали участь у багатьох всеукраїнських змаганнях з дрифту і, звичайно ж, було привезено багато всього для мого корча – починаючи від нових крутих койловерів G-Master DG5, дисків від GTR32 та Work Equip, мізків Apexi Power FC, найкрутішого спортивного ковша Bride тощо.

Після, Toyota Crown S130. І його не обділив увагою J-Point. Були встановлені нові пружини Espelir Super Low, а також десятимілімітрові колісні проставки та рідкісні вінтажні диски Desmond Verse (R17 8,5/9J).

Все тече і змінюється, і зараз у мене Daihatsu Mira.
Так чи інакше, на фотографіях Mira стоїть на 13х Advan RacingDish привезених та подарованих мені особисто Сашком. 10 років дружби та співпраці, це не просто слова. Це The Power of Dreams!

Тюнінг із Японії

Компанія «J-point» пропонує широкий вибір різних японських нових і вживаних запчастин та комплектуючих. Тобто, у вас є можливість придбати якісний тюнінг із Японії за прийнятною ціною. Ми перевіряємо кожен наявний у нашому магазині товар, тому можете бути впевнені у його надійності та довговічності. Разом з нами у Вас з’явиться альтернатива купівлі нових запчастин, які дуже дорогі. Наша компанія має великий асортимент товарів, завдяки чому ви неодмінно знайдете необхідні комплектуючі для вашого транспортного засобу.

У нас є:

 • Диски;
 • Шині;
 • Крісла;
 • Мотори та запчастини до них;
 • Електроніка;
 • Гальма;
 • Підвіски;
 • Аксесуарі;

Вся продукція проходить ретельну перевірку, шляхом якої відсіваються несправні або дефектні деталі. Саме тому ми повністю гарантуємо клієнтам надійність та довговічність запчастин. Навіть якщо ви власник рідкісного транспортного засобу – це не проблема, тому що ми обов’язково підберемо те, що вам потрібно. У нас ви
зможете замовити та придбати унікальні запчастини та отримати їх у найкоротші терміни.

Переваги «J-point»

Компанія «J-point» є лідируючою компанією в області продажу вживаних запчастин та тюнінгу з Японії. Серед основних переваг послуг нашої компанії можна виділити:

 • Широкий асортимент товарів, який постійно оновлюється та доповнюється.
 • Унікальні японські аксесуари та деталі.
 • Якісні та надійні деталі, що пройшли ретельну перевірку.
 • Низькі ціни на продукцію.
 • Швидка доставка запчастин.
 • Доставка габаритних запчастин, включаючи двигуни, коробки передач, кузовні деталі, деталі салону, лобове скло і т.д.

Крім того, в нашій компанії працюють виключно кваліфіковані фахівці, які нададуть вам допомогу у виборі запчастин і дадуть відповіді на будь-які питання, що вас цікавлять. Кожне ваше побажання буде враховано та виконано у кращому вигляді.

Купити тюнінг з Японії

Японські запчастини завжди користувалися особливою популярністю, адже їх головними рисами є надійність, довговічність та якість. Люди по всьому світу віддають перевагу саме японським деталям, адже вони перевірені часом. Придбати тюнінг з Японії за чудовою ціною ви можете у нашій компанії «J-point». Для цього вам потрібно визначитися з необхідними запчастинами та зв’язатися з менеджером для оформлення замовлення. Після його підтвердження, доставку замовленої продукції буде здійснено в найкоротші терміни.