Понад 8 років на ринку.

Вже 1364 задоволених клієнтів

100% збереження вантажу

Найкращий сервіс та смачні ціни!

Доставка з Японії
якісних автотоварів!

+38 (063) 146 99 64

Залишились питання? Телефонуйте зараз!

Товари

Про нас

about-ua

В інтернет-магазині J-Point Ви знайдете найсміливіший прояв будь-яких ваших ідей! Де б Ви не знаходилися Ви завжди можете вибрати будь-який товар і одразу купити його прямо на нашому сайті. І ми доставимо все у найкоротші терміни! Ви також можете замовити будь-який товар, у Японії є абсолютно все.

Ми завжди готові надати консультаційну допомогу у вирішенні найбільш оптимального вибору шин та дисків для улюбленого автомобіля!
Кожен водій вважає свою машину найкращою, тому він розгляне найсміливіші пропозиції за доступну ціну з гарантією якості 200 000 пробігу! Багаторічний досвід роботи та добре налагоджені відносини з виробниками дозволяють нам постачати шини з Японії за мінімальними цінами та у найкоротші терміни. Ми можемо з усією відповідальністю рекомендувати і ковані диски як гідне доповнення до шин, вибраних Вами в нашому інтернет-магазині. З ними Ваш автомобіль виглядатиме стильно та сучасно, і, звичайно, надійно!

У каталозі магазину ми представили великий асортимент нових і вживаних кованих дисків японського виробництва різної цінової категорії.
Їхня невелика маса і міцність, досягнута завдяки використанню легких сплавів, дають переваги в динаміці та керованості автомобілем. Привабливий чинник – естетичність цих коліс, що стала однією з іміджевих складових. Диски допоможуть завершити образ вашого автомобіля!